BIP

Turystyka i Sport

"Święto Noteci 2018"

Image

Barciński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprosza mieszkańców gminy Barcin i okolic na kolejny z cyklu Rekreacyjno-Sportowy Festyn Rodzinny, który odbędzie się jednocześnie przy Stanicy Żeglarskiej "Neptun" oraz na Barcińskiej Starówce.

Warsztaty aktywności dla osób 55+

Image

Caritas Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej serdecznie zaprasza mieszkańców 55+ zamieszkałych na terenie gm. Lubiszyn i gm. Bogdaniec do bezpłatnego udziału w projekcie składającym się z zajęć z gimnastyki ruchowej oraz warsztatów dot. zdrowego odżywiania i zapobiegania otyłości.

DRUŻYNA ENERGII WKRACZA DO GRY!

Image

Co piąte dziecko w wieku szkolnym jest otyłe lub ma nadwagę. Powód? Zwolnienia z WF-u, złe nawyki żywieniowe, a przede wszystkim za dużo czasu spędzanego przed komputerem. Jednak dość narzekania! Już 17 października rozpoczyna się rekrutacja do Drużyny Energii – programu, którego partnerami są Grupa Energa i New Balance. Podstawową ideą jest udowodnienie, że technologia może być naszym sprzymierzeńcem, a nie wrogiem, w walce o zdrowie i rozwój dzieci.

"Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

Image

Rozpoczęły się zapisy do XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Europie. Udział w rozgrywkach daje dzieciom szansę spełnienia marzeń o spotkaniu z reprezentantami Polski i zagraniu na stadionie PGE Narodowym. Zapisy do nowej edycji potrwają do 30 września.