BIP

Kultura i Edukacja

Kolejne zajęcia za nami!

Image

W ramach projektu Warsztaty aktywności dla osób 55+, współfinansowanego ze środków Zarządu Powiatu Gorzowskiego, dnia 28 sierpnia 2018 r. w Sali Wiejskiej w Łupowie odbyły się kolejne zajęcia dot. zdrowego odżywiania i zapobiegania otyłości.

Warsztaty aktywności w Łupowie

Image

W ramach projektu "Warsztaty aktywności dla osób 55 +" współfinansowanego ze środków Zarządu Powiatu Gorzowskiego, dnia 24 kwietnia 2018 r. w Sali Wiejskiej w Łupowie odbyły się pierwsze zajęcia dotyczące zdrowego odżywiania i zapobiegania otyłości.

Z angielskim na Ty!

Image

Caritas diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej zaprasza mieszkańców Gorzowa Wlkp. i okolic (powiat gorzowski) na bezpłatne zajęcia z języka angielskiego na poziomie A1 (kurs dla początkujących, zakres podstawowy).

Powiatowy Parlament Przedszkolaka miał swoje kolejne posiedzenie

Image

26 lutego 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Gorzowie odbyło się drugie posiedzenie Powiatowego Parlamentu Przedszkolaka. Władze powiatu gorzowskiego i dyrekcje przedszkoli z siedmiu gmin chcą w ten sposób przekazać dzieciom idee samorządności i parlamentaryzmu oraz zasady działania instytucji samorządowych, państwowych i Unii Europejskiej. Spotkania zakończą się jubileuszowymi obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

XVI TARGI EDUKACYJNE ABSOLWENT 2018

Image

W dniach 13-14 marca 2018 roku w Gorzowie Wlkp. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Słowiańskiej 10 odbędą się XVI Targi Edukacyjne ABSOLWENT 2018. Impreza ma na celu zapoznanie maturzystów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów z ofertą edukacyjną oraz z możliwościami dalszego kształcenia i rozwoju, a także pomóc w wejściu na ścieżkę kariery zawodowej.